اجتماعیتعاون و کارآفرینی

ارسال نخستین محموله کمک های ستاد اجرایی فرمان امام به مناطق سیل زده جنوب کشور / راه اندازی آشپزخانه و طبخ و توزیع روزانه غذای گرم

مدیرعامل بنیاد احسان خبرداد:

با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام ، نخستین محموله کمک‌های ستاد به استانهای سیل‌زده ارسال شد.

به گزارش اقتصاد روز، محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد احسان با اعلام این خبر افزود: از اولین لحظات وقوع سیل در استانهای جنوبی کشور، نیروهای جهادی همکار ستاد اجرایی با حضور در مناطق آسیب دیده به امدادرسانی به مردم پرداختند.

وی افزود: با توجه به نیاز مردم این مناطق به اقلام ضروری ، نخستین محموله مواد بهداشتی، غذایی و پوشاک نیز روزگذشته به دو استان کرمان و بوشهر ارسال شد.

ترکمانه با بیان این مطلب که کمک‌های ارسالی توسط نیروهای جهادی همکار ستاد اجرایی بین مردم توزیع می شود، افزود:این محموله شامل ۱۰۰۰ دست لباس، ۱۰۰۰ تخته پتو، ۱۰۰۰ بسته غذایی ۷۲ ساعته برای ۴۰۰۰ نفر، ۵۰ چادر ۱۲ نفره برای اسکان ۶۰۰نفر و ۴۰۰۰ بطری آب معدنی و اقلام ضدعفونی و بهداشتی بود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین با راه‌اندازی دو آشپزخانه توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در کرمان، روزانه ۳۰۰۰ پرس غذای گرم ، طبخ و در مناطق سیل زده توزیع میشود.

ترکمانه تاکید کرد: ارسال محموله‌های کمکی و جبرانی ستاد اجرایی فرمان امام به این استانها همانند سایر حوادث غیرمترقبه‌ای که در کشور رخ میدهد، همچنان ادامه خواهد داشت و ما تا آخرین لحظه در کنار مردم خواهیم بود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن