اقتصادیبانک و بیمه

بانک صادرات با مدیریت مناسب، از بحران خارج شد

بهمنی

رئيس كل اسبق بانك مركزي با اشاره به ارزيابي‌اش از عملكرد بانك صادرات ایران، گفت: بانك صادرات ایران با مديريت مناسبی که اعمال کرد، توانست از بحران خارج شده و یکی از بانک‌های پیشرو و شایسته کشور شود.
به گزارش اقتصاد روز، محمود بهمني با اشاره به آغاز شصت و نهمين سال فعالیت بانك صادرات ایران، گفت: این بانک امروزه شرايط مناسبی دارد و اگر تسهيلات تکلیفی و یا تسهیلات یارانه‌ای به بانك صادرات ایران تحميل نشود و تسهیلات بازگشت داشته باشند، همچنان مي‌تواند يكي از بانك‌هاي پيشرو و خوب كشورمان باشد.

‌وي افزود: بانك صادرات ایران، بانك قديمي و خصوصي است و می‌تواند شرايط مناسب‌تر از اين هم وضعیت فعلی هم داشته باشد.

نماینده سابق مردم ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موقعيت فعلي بانك صادرات ایران و چشم‌انداز آينده گفت: معتقدم كه چشم‌انداز آینده این بانک مي‌تواند بهتر از اين باشد. البته بايد مقداري خود را از دولت جدا كند تا بتواند مديريت درست و صحيح خود را اعمال كند.

بهمني با اشاره به قرار گرفتن بانك صادرات ایران در سيبل تحريم‌ها و موفقيت اين بانك گفت: تمام بانك‌هاي كشور در حال حاضر تحريم هستند و متاسفانه اجازه نمي‌دهند كه بانك‌هاي ما با بانك‌هاي خارجي كار كنند.

وی تصریح کرد: اگر بانك صادرات ایران را با دیگر بانك‌هاي داخلي مقايسه كنيم يكي از بانك‌هاي موفق و شايسته در زمینه‌های مختلف است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن