اقتصاد مقاومتیاقتصادیصنعت و تجارت

تشریح اهداف هفدهمین سفر رئیس دستگاه قضا

اردبیل استان نام‌آوری در دفاع از ارزش‌ها است

رئیس قوه قضائیه گفت: این هفدهمین سفر استانی مدیران قوه قضائیه است که با هدف ملاقات با مردم و آشنایی بیشتر با مشکلات آنان و همکارانم در قوه قضائیه انجام می‌شود.

به گزارش اقتصاد روز؛آیت‌الله ابراهیم رئیسی صبح امروز در بدو ورود به استان اردبیل، در فرودگاه و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این هفدهمین سفر استانی مدیران قوه قضائیه است که با هدف آشنایی بیشتر با مشکلات مردم و همکارانم در قوه قضائیه انجام می‌شود.

رئیس دستگاه قضا با ابراز خرسندی از حضور در استان اردبیل عنوان کرد: اردبیل، استان نام‌آوری در دفاع از ارزش‌ها، تشییع و دفاع از انقلاب اسلامی است و چهره‌های فرهیخته‌ای در عرصه‌های مختلفی چون ایثار، شهادت، علم و جهاد در این منطقه درخشیده‌اند که امیدواریم خداوند متعال روح تمامی شهدا معظم را شادمان نموده و خیرات و برکات خویش را بر این سرزمین نازل نماید.

وی افزود: در راستای سفرهای استانی، طی روزهای گذشته گروه‌های مختلفی از همکاران برای بررسی مشکلات اداری، قضائی، نظارتی در شهرهای استان اردبیل حاضر شدند تا وضعیت دادگستری‌ها، سازمان‌های وابسته و سخنان و دغدغه‌ها مردم و مسئولان استان را پایش نمایند که نتیجه این امور نیز به بخش‌های ستادی و بنده منعکس شد.

رئیسی اظهار داشت: متاسفانه شیوع ویروس کرونا، موجب شده است در این سفر امکان برگزاری دیدارهای مردمی با کیفیت سفرهای قبلی را نداشته باشیم و امیدوارم همگان بالاخص مردم شریف استان عذر ما را بپذیرند، چرا که بنده دوست داشتم به شهرهای استان نیز سفر کنم اما به لحاظ مسائل کرونایی امکان این مهم وجود ندارد و سفر در یک شرایط محدود برگزار می‌شود.

رئیس قوه قضاییه در تشریح برنامه‌های این سفر بیان کرد: نشستی با همکاران اداری و قضایی استان، نشستی با مسئولان ادارات و سازمان‌ها و نشستی با نخبگان و کارآفرینان خواهیم داشت و امیدواریم محصول این سفر رفع مشکلاتی باشد که از ناحیه گروه‌های کارشناسی مطرح می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسه عالی شورای قوه قضائیه در پایان سفر امروز، افزود: در این جلسه که با حضور مسئولان محترم محلی برگزار خواهد شد سعی خواهیم داشت تا جایی که امکان دارد، موضوعات مختلف در استان تصمیم‌گیری شود و مابقی موضوعات را نیز از مرکز پیگیری خواهیم نمود.

رئیسی در پایان ابراز امیدواری کرد: تلاش می‌کنیم این سفر اردبیل ولو مختصر در شرایط کرونایی، برای این استان محصول مبارکی داشته باشد.

منبع: فارس

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن