اجتماعیشهریصنعتمعدن

حاج ابوالقاسم شفیعی رییس انجمن سنگ ایران و عضو هیات مدیره خانه معدن ایران به دیار باقی شتافت

بدین وسیله درگذشت حاج «ابوالقاسم شفیعی» بزرگمرد «صنعت سنگ ایران» و عضو هیات مدیره «خانه معدن ایران» را در شب مبعث حضرت رسول اکرم (ص) به جامعه‌ی معدنی کشور تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم درگذشته طلب غفران و رحمت واسعه الهی و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می‌نماید.
به گزارش اقتصاد روز،می گویند کمبودها موجب ظهور و بروز استعدادهای نهفته می شود، نیاز به تغییر در زندگی زمانی احساس می شود که راه های موجود، به هر دلیل دیگر کارآیی لازم را ندارند. این نیاز در زندگی ابوالقاسم شفیعی زمانی خود را نشان داد که پدرش ورشکسته شده بود؛دو سال آغازین کار برایش بسیار سخت بود و دستمزدها هم پایین ولی او بسیار بلندپرواز بود و در اندیشه آینده به سر می برد به طوری که بعد از چند سال ماهانه ۳۰ هزار تومان درآمد داشت. این کارآفرین نمونه کشور معتقد بود اگر در حوزه اقتصاد، توجه کافی داشته باشیم می توانیم سونامی شغل و درآمد به وجود بیاوریم. ابوالقاسم شفیعی توانست با راه اندازی کارخانه و تولیدی های متعدد و همچنین معدن داری، نه تنها به تولید ثروت بپردازد بلکه عده زیادی از جوانان را نیز صاحب شغل و درآمد کند.
دکتر پرویز عطایی مدیر کل اسبق روابط عمومی اتاق بازرگانی ایران و مدیر پایگاه خبری- تحلیلی اقتصاد روز با انتشار پیامی مراتب تاثر و تالم خویش را ابراز داشته و از خداوند منان صبر و از طرف کلیه خبرنگاران و کارکنان پایگاه خبری اقتصاد روز درگذشت بزرگمرد “صنعت سنگ ایران” را به جامعه معدنی کشور و خانواده محترم ایشان، صمیمانه تسلیت عرض نموده و از خداوند منان رحمت واسعه برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی بازماندگان را مسئلت می‌نمایم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن