اجتماعیمسکن و شهرسازیمیراث فرهنگی

دیدار رئیس برج آزادی با دکتر محمد باقر نوبخت

سرویس فرهنگ و هنر؛ سید عباس عظیمی رئیس مجموعه فرهنگی هنری انقلاب اسلامی به دیدار دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور رفت.
به گزارش اقتصاد روز،سید عباس عظیمی رئیس مجموعه فرهنگی هنری انقلاب اسلامی به دیدار دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور رفت.
در این دیدار که با حضور استاد داریوش ارجمند هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، اتفاق افتاد، از سوی دکتر نوبخت به مقام شامخ هنرمندان پیشکسوت ادای احترام شد.

دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تبدیل شدن مجموعه فرهنگی،هنری برج آزادی به عنوان پایگاه فعالیت های هنرمندان پیشکسوت ابراز خرسندی کرد و با اشاره به اینکه هنرمندان پیشکسوت سرمایه های فرهنگی و اجتماعی کشور هستند و با تاکید بر توجه جدی به این فرهیختگان ملی حمایت خود را در این بخش اعلام نمود.

در این دیدار استاد داریوش ارجمند طی سخنانی، ضمن قدردانی از زحمات و حمایت های دکتر نوبخت، این اطمینان را داد که برج آزادی از زمان انتصاب آقای عظیمی، شرایط متفاوت و خاصی را تجربه خواهد کرد و حضور پر شور پیشکسوتان در این مدت کوتاه را در این بنای ملی کشور یک سرمایه برای فعالیت های جدید آن مجموعه دانست.

در این دیدار صمیمی یکی از قدیمی ترین عکس های برج آزادی به دکتر نوبخت اهدا شد و از ایشان دعوت شد که از آن مجموعه فرهنگی و هنری بازدید بعمل آورند.

برج آزادی از مجموعه های فرهنگی و هنری بنیاد فرهنگی، هنری رودکی است.
منبع: روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن