صنعت و تجارتنفت و انرژی

رفیق دوست مدیرعامل پتروشیمی فن‌آوران شد

با حکم مدیرعامل تاپیکو؛

با حکم مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو)، حسین رفیق‌دوست به عنوان مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی فن‌آوران منصوب شد.

به گزارش اقتصاد روز از پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپ‌نیوز)، دکتر بابک افقهی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) با صدور حکمی، حسین رفیق‌دوست را به عنوان مدیرعامل و نانب رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی فن‌آوران منصوب کرد.

در این حکم آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و توانمندی‌های جنابعالی و با توجه به مصوبه شماره 422 مورخ 1403/02/04 هیأت مدیره محترم شرکت پتروشیمی فن‌آوران و مجوز شماره 227/7/403/161 مورخ 1403/01/26، به موجب این حکم بعنوان «مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره شرکت پتروشیمی فن‌آوران (سهامی عام)» منصوب می‌گردید تا با هماهنگی سایر اعضای هیئت مدیره در جهت تحقق اهداف تبیین شده در چارچوب مفاد اساسنامه شرکت، قانون تجارت و اصلاحیه‌های بعدی آن، میثاق‌نامه ابلاغ شده و با رعایت صرفه و صلاح شرکت انجام وظیفه نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت‌محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون‌مداری» با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های قانونی در پیشبرد اهداف و سیاست‌های عالیه نظام اسلامی اهتمام ورزید. از خداوند سبحان، توفیق روز افزون برای جنابعالی و همکاران را خواستارم.»

پیش از این محمدجواد بدری، مدیرعاملی شرکت پتروشیمی فن‌آوران را بر عهده داشت.

پتروشیمی فن آوران - مرجع مواد شیمیایی ایران

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا