اجتماعیدسته‌بندی نشدهشهری

مدیران کل معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد منصوب شدند

با حکم رئیس کمیته امداد؛

رئیس کمیته امداد در احکامی مدیرکل بهداشت و بیمه‌های اجتماعی و درمان، مدیرکل حمایت‌های اجتماعی و  مدیرکل خدمات مددکاری کمیته امداد منصوب کرد.

به گزارش اقتصاد روز، رئیس کمیته امداد در احکامی جداگانه «مجتبی احمدلو» را به سمت مدیرکل بهداشت و بیمه‌های اجتماعی و درمان، «مجید ملکشاهی» را به عنوان مدیرکل حمایت‌های اجتماعی و «حمیدرضا علی‌اکبری» را به سمت مدیرکل خدمات مددکاری کمیته امداد منصوب کرد.

در بخشی از متن احکام سیدمرتضی بختیاری برای انتصاب مدیران کل زیرمجموعه معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آمده است:

انتظار می‌رود با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر هیأت محترم امنا با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه اخلاقی و ارزشی، انقلابی و جهادی، دانش‌گرایی و تحول‌خواهی، قانون‌گرایی و انضباط اداری و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی و توجه دقیق به استفاده صحیح از بیت‌المال و با اتکال به قدرت لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورانی این تشکیلات انقلابی گام‌های اساسی بردارید.

امید است تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایتمندی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) فراهم گردد.

منبع: مهر

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن