اقتصادیبانک و بیمه

همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و معاونت امداد مستضعفان آستان قدس

بانک قرض الحسنه رسالت، معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی و گروه توسعه کارآفرینی ثمین تفاهم نامه سه جانبه امضا کردند.

به گزارش اقتصاد روز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت خراسان رضوی، در نشستی با حضور محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، مصطفی خاکسار قهرودی معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی، حمید حیدری مدیرعامل گروه توسعه کارآفرینی ثمین، روح ا… ایرانمنش مدیر بانک قرض الحسنه رسالت استان و علیرضا ابراهیمی بانکدار اجتماعی گرایش آستان قدس رضوی (معارف) تفاهم‌نامه‌ای با هدف توسعه فرهنگ همیاری اجتماعی، حمایت از کسب و کارهای خُرد خانگی و تولیدات ملی در جهت محرومیت زدایی مناطق کم برخوردار امضا شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در این نشست رویکرد بانک را در ارتباط با کمک به ایجاد مشاغل خرد برای افراد نیازمند و حل مشکلات اجتماعی مردم عنوان کرد. در ادامه معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی، با اشاره به وظایف این معاونت در راستای منویات رهبر معظم انقلاب در خدمت رسانی جدی به مستضعفان بر رسیدگی به خانواده‌های نیازمند تاکید کرد.

همچنین مدیرعامل گروه توسعه کارآفرینی ثمین با اشاره به طرح‌های این مجموعه در حمایت از تولیدات کانون‌های کار و زندگی در سال حمایت از کالای ایرانی و نحوه ساز و کار سایت بازار اعضا مطالبی را بیان کرد.

در این تفاهم‌نامه مقرر شد ۱۲ هزار نفر زائر در قالب طرح مهر درخشان رضوی با حمایت بانک قرض الحسنه رسالت و گروه توسعه کارآفرینی ثمین به حرم بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) مشرف شوند و ۲۰هزار جهیزیه کامل به نوعروسان مددجوی آستان قدس رضوی اهدا شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن