اجتماعیبهداشت و درمانگزارش ویژه

یکم شهریور،”روز پزشک” مبارک

به گزارش اختصاصی پایگاه خبری-تحلیلی اقتصاد روز دکتر پرویز عطایی مدیر مسئول پایگاه اقتصاد روز، با دکتر محمدعلی حافظی پزشک، محقق، مولانا شناس و نویسنده سرشناس کشور بمناسبت روز پزشک و به نمایندگی از طرف یاران و همدلان گروه نشاط و انرژی وابسته به پایگاه خبری-تحلیلی اقتصاد روز دیدار و با اهدای کاملترین کتاب اشعار مولانا به این عزیز از زحمات تمامی پزشکان شریف ایران زمین تجلیل نمودند.
استاد دکتر محمد علی حافظی 25 سال است که به عنوان دوست تمام عیار و پزشک خانوادگی بنده بوده که در وصف این پزشک انرژی مثبت و عاشق باید اذعان کنم من با هر حال بیماری که خدمت ایشان رسیده ام، با ملاقات ایشان و دیدار چند دقیقه اول همیشه احساس میکنم که شاید اغراق نکنم پنجاه درصد درد و بیماری با دریافت انرژی مثبت، عشق و علم و اطلاعات و تجربیات گرانقدری که از علم پزشکی دارند، یکی از نادر پزشکانی هستند که تشخیص بیماری ایشان ردخور ندارد.
ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان، پزشکان عزیز گروهمان و همه پزشکان نارنین کشورمان در این روزهای سخت کرونایی، با یک خاطره موفقیت هم دوستان عزیز گروه و مردم عزیز کشورمان را از خداوند متعال خواهانم.
زمانیکه به لطف پروردگار در ایام گذشته مدیریت روابط عمومی و انتشارات اتاق بازرگانی را عهده دار بودم، در آن ایام قرار بود که سخنران اصلی و مجری تشکیل شورایعالی اطلاع رسانی اتاق بازرگانی ایران و نیز اهدای کد شناسایی کالای ایرانی با حضور بیش از پانصد نفر مدیران و کارکنان سرشناس بازرگانی ایران باشم.عصر روزی که قرار بود فردا ساعت ده صبح مراسم در اتاق بازرگانی برگزار شود احساس درد بدن شدید، سردرد، سرگیجه وجود مرا در بر گرفته بود که احساس میکردم با این وضعیت فردا تکلیف مراسم مهم که حول محور من بایستی اداره میشد، چه خواهد شد. بلافاصله با دکتر حافظی تماس و عازم مطب ایشان شدم. پس از احوالپرسی با دکتر، وضعیت برنامه فردا و حالت شدید بیماری خودم را بازگو کردم. با روی باز و انرژی مثبت و عشق همیشگی رو به من کرده و گفتند دکتر جان نگران نباش ..انشالله به یاری پروردگار و با معالجاتی که انجام خواهد شد فردا ساعت 7 صبح سرحال و با نشاط از خواب بیدار و با تمام انرژی به برنامه هایت با موفقیت خواهی رسید…
خدا را شاهد میگیرم که با کلام سحرآمیز خدایی و تجویزهای پزشکی ایشان همانی که گفته بودند جامه عمل پوشید.
روز پزشک بر پزشکان شریف ایران زمین مبارک
مدیر مسئول پایگاه اقتصاد روز: پرویز عطایی

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن