بانک و بیمه

حضور بانک سپه در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه

بانک سپه ضمن حضور در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه – فاینکس ۲۰۱۸- به تشریح خدمات، تسهیلات و برنامه های آتی این بانک خواهد پرداخت.

به گزارش اقتصاد روز به نقل از اخبار بانک، بنابر اعلام بانک سپه، محمد کاظم چقازردی مدیرعامل بانک سپه در دیدار نوروزی خود با مدیران این بانک با بیان اینکه هدف گذاری‌های صورت گرفته طی سالیان گذشته از سوی مقام معظم رهبری در عرصه اقتصادی همچون توجه به اقتصاد مقاومتی؛ تقویت تولید و حمایت از محصولات ایرانی حلقه‌های یک زنجیره هستند افزود: بانک سپه همچون گذشته تمام تلاش خود را برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و به اجرا درآمدن اهداف دولت به‌کار خواهد گرفت.
رییس هیأت‌مدیره بانک سپه رتبه اول این بانک در فعالیت‌های ارزی طی دو سال گذشته و پس از رفع تحریم‌های ظالمانه را از دیگر موفقیت‌های چشمگیر این بانک در عرصه بین‌المللی برشمرد و گفت: در عرصه داخلی نیز در اکثر شاخص‌ها، بانک سپه جزو بهترین بانک‌های کشور قرار گرفته است.
 یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۸ ) از ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا