صنعتصنعت و تجارتگزارش ویژه

جشنواره نوشت افزار سلنا برگزار شد

نخستین جشنواره نوشت افزار ایرانی سلنا با حضور داریوش ارجمند، هنرمند محبوب ایران برگزار شد.

به گزارش اقتصاد روز، این مراسم با حضور چهره های برجسته اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و قضائی همچون محمود سیجانی مدیر کل اداره صنعت معدن و تجارت استان تهران سعید عمرانی معاون قضائی دادستان کل کشور ، داریوش ارجمند هنرمند برجسته کشور، حسن پور رئیس فراکسیون اصناف مجلس، نامی رئیس ستاد بحران کل کشور، هیئت رئیسه اتاق اصناف قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران، ابراهیم درستی نایب رئیس اتاق اصناف تهران، ابولقاسم شیرازی رئیس شورای هماهنگی صنوف پوشاک کشور ، روسای اتحادیه های صنفی ، دکتر مهران فرزین تحلیلگر مسائل اقتصادی و بهنام تشکر هنرمند نام آشنا برگزار گردید.

این رویداد با حضور بیش از دویست تاجر بین المللی از سطح کشور های همسایه همچون عراق، روسیه، سوریه، افغانستان و به منظور معرفی ظرفیت ها و توانمندی نوشت افزار ایرانی برپا گردید و در طول مدت این مراسم بهمن هاشمی مجری شناخته شده صداوسیما و حسن فلاحی خواننده با استعداد جوان به اجرا پرداختند.

در انتهای این رویداد حسین محمدی مالک برند نوشت افزار سلنا از حضور میهمانان تشکر کرد و همچنین چشم انداز توسعه بازار نوشت افزار سلنا را با افزایش تولید و گسترش حجم صادراتی به کشور های بیشتر تشریح کرد.

علی راقی، مدیر عامل نوشت افزار ایرانی سلنا نیز طی سخنانی گفت: فاز اول این کارخانه که از خرداد 1400 شروع به فعالیت کرده تاکنون روی 4 میلیون تولید در ماه دارد انجام می شود . انشاء الله با افتتاح فاز دوم و با راه اندازی خط تولید دوم مان که تا قبل از بهمن 1401 تولید ما به هشت میلیون در ماه می رسد.
وی با اشاره به تنوع محصولات سلنا افزود: با راه اندازی فاز دوم کارخانه اقلامی مانند ماژیک ، پاک کن و … را به محصولات مان می افزاییم.
مدیرعامل نوشت افزار سلنا تصریح کرد: در حال حاضر ما علاوه بر بازار داخل به چهار کشور عراق، افغانستان، سوریه، قزاقستان و پاکستان صادرات داریم و با راه اندازی فاز بعدی بازار کشورهای امارات متحده ، عمان و کشورهای آفریقایی را مورد هدف صادرات مان قرار داده ایم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا