اجتماعیبانک و بیمه

از نفرات برتر دومین کارگاه طراحی پوستر سازمان تامین اجتماعی تقدیر شد

اختتامیه دومین کارگاه طراحی پوستر سازمان تامین اجتماعی در محل شرکت فرهنگ و فیلم تهران و با معرفی و تقدیر از نفرات برتر این کارگاه برگزار شد.

به گزارش اقتصاد روز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، امیرعباس تقی پور مدیر کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی در این مراسم با قدردانی از شرکت فرهنگ و فیلم تهران و عوامل اجرایی بابت برگزاری دومین کارگاه طراحی پوستر سازمان تامین اجتماعی، یاد دکتر نوربخش مدیرعامل فقید این سازمان که همواره پشتیبان برنامه های جدید بودند را گرامی داشت.
تقی پور با بیان اینکه 42میلیون جمعیت تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی دارای تنوع فکری و اجتماعی گسترده ای هستند، گفت: این شرایط می طلبد که از زبان هنر برای برقراری ارتباط با مخاطبان متنوع بیشتر استفاده کنیم.
وی با اشاره به ضرورت برگزاری چنین کارگاههایی افزود: در این کارگاه از ایده های جدید نیروهای جوان بهره مند شدیم و  از آثار منتخب در مراکز درمانی و بیمه ای تأمین اجتماعی استفاده می کنیم. باید به شکلی عمل کنیم که فضا برای بهره گیری از تجربیات اساتید توسط این جوانان فراهم شود.
تقی پور با بیان اینکه به شدت از همکاری و مشارکت هنرمندان در کارگاه پوستر سازمان تامین اجتماعی استقبال می کنیم ، گفت: هنرمندان حاضر در این کارگاه از سازمان تامین اجتماعی و خدمات آن شناخت پیدا کردند و انتظار داریم این فضای همکاری تداوم داشته باشد.
مدیر کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، پوستر را از بهترین ابزار انتقال پیام به مخاطبان دانست و تصریح کرد: آثار ایجاد شده در معرض دید همگان قرار می گیرد و آثاردر قالب پوستر بسیار ارزشمند است. از ظرفیت شبکه های اجتماعی نیز برای انتشار و بازنشر پیام ها استفاده می کنیم.
وی اظهار امیدواری کردسومین کارگاه طراحی پوستر سازمان تامین اجتماعی با مشارکت خوب هنرمندان بزودی برگزار شود.
دکتر مسعود کوثری مدیرعامل انتشارات علمی و فرهنگی نیز در این مراسم گفت: سازمان تامین اجتماعی شیوه های هنری خاص خود را باید برای ارتباط با مخاطب داشته باشد. زبان هنری موردنیاز است که این سازمان باید بیشتر به آن توجه کند.
دکتر کوثری افزود: با برگزاری این کارگاهها با طرح های جدید و غیر تکراری روبرو می شویم .
وی با بیان اینکه تامین اجتماعی باید در جهت بازنمایی خود تلاش کند، تصریح کرد: این سازمان محدود به تعدادی خدمات نیست، بلکه باید با شیوه بهتر خودش را بیان و معرفی کند تا برند و تصویر این سازمان با مشارکت هنرمندان تقویت شود.
سید مهدی محمدی مدیرعامل شرکت فرهنگ فیلم تهران نیز با اشاره به روند برگزاری دومین کارگاه طراحی پوستر سازمان تامین اجتماعی گفت: پس از انتشار فراخوان در سال گذشته، 500 اثر از 160 هنرمند از سراسر کشور به دبیرخانه دومین کارگاه طراحی پوستر ارسال و سرپرستی داوری آثار توسط استاد فرزاد ادیبی انجام شد و در نهایت 27 هنرمند در سه روز زمان برگزاری کارگاه شرکت کردند و آثار گرافیکی خود را خلق کردند.
محمدی افزود: در طول برگزاری کارگاه، محمدحسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی نیز از دومین کارگاه طراحی پوستر سازمان این سازمان بازدید داشت.
وی گفت: در پایان این کارگاه 77 اثر خلق شد.
فرزاد ادیبی  استاد کارگاه طراحی پوستر تأمین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: با همین قدم های کوچک می توان فرهنگ را بازسازی کرد. به اندازه مقدور رویداد را برگزار کردیم و در این کارگاه طرح های خوبی ارائه شد.
در پایان دومین کارگاه طراحی پوستر سازمان تامین اجتماعی، 24 طرح شایسته تقدیر شناخته شد و از سه پوستر به عنوان پوستر منتخب رونمایی شد. الهام مهرپرور، مسعود تاران و زهره شیروانی هرندی به ترتیب به عنوان گرافیست های اول تا سوم این کارگاه مورد تقدیر قرار گرفتند.
گفتنی است، نمایشگاه 27 اثر برگزیده در دومین کارگاه طراحی پوستر سازمان تامین اجتماعی در محل شرکت فرهنگ و فیلم تهران افتتاح شد.

 

 

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن