اقتصادیبانک و بیمه

ایران زمین تا ۱۴۰۰ بانکی تمام دیجیتال می شود

مدیرعامل بانک ایران زمین:

مدیرعامل بانک ایران زمین از تمام دیجیتالی شدن این بانک تا سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش اقتصاد روز و به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، عبد المجیدپورسعید  در همایش سراسری مدیران و روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی در سخنانی ضمن تشکر از زحمات مسئولین وپرسنل استان های خراسان رضوی وشمالی و با اشاره به این که وجود بارگاه مقدس حضرت رضا (ع) موجب برکت و رونق این استان است گفت: بانک ها به عنوان بزرگ ترین بخش تأمین کننده مالی کشور برای این که بتوانند وظیفه خود را در برابرتولیدکنندگان و دیگر بخش های اقتصادی ایفا کنند نیاز به حمایت از جانب بانک مرکزی وسیاست گذاری های با ثبات دارند.

پورسعید بابیان این نکته که در عصر حاضر ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی آسان و مطلوب به مشتریان لازمه حیات بانک است، افزود: با توجه به افق پیشروی بانک که سال ۱۴۰۰ بانک ایران زمین تبدیل به بانک تمام دیجیتال خواهد شد، درهمین راستا تلاش کردیم تا با تقویت بستر بانکداری مدرن، مشتریان را با تجربه ای جدیدآشناکنیم که اجرای نسخه جدید همراه بانک وسوپرمارکت مالی جهت مشتریان در این جهت بوده است.

وی اشاعه فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیکی در بین مشتریان را ازاصلی ترین وظایف پرسنل بانک دانست

همچنین در این مراسم،  علی اکبرریحانی مدیر استانی بانک ایران زمین خلاصه ای ازعملکردشعب درسال ۹۶ ارائه و به تشریح نقاط قوت وضعف این مدیریت پرداخت.

ریحانی با اشاره به این که حضور مدیران در بین کارکنان موجب قوت قلب کارکنان است اذعان داشت: استان خراسان از لحاظ ظرفیت مالی جزو چند استان برترکشور بوده که این باعث شده عرصه رقابت خصوصاً در بین بانک های این استان شدت یابد.

وی گفت: بانک ها دراستان خراسان سعی در این دارند تا با ارائه خدمات نوین بانکی در حفظ مشتریان کنونی وجذب مشتریان جدید از هم پیشی گیرند.

یادآور می شود، همایش سراسری مدیران و روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی با حضور مدیرعامل،نائب رئیس هیات مدیره و معاون عملیات بانکی در محل هتل پردیسان این استان برگزار شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن