اجتماعیاقتصادی

سکاندار سازمان بهزیستی کشور چه کسی ‌می‌شود؟

با منصوب شدن محسنی بندپی به عنوان سرپرست تامین اجتماعی حال گمانه‌ زنی‌ها برای رئیس جدید سازمان بهزیستی بیش از گذشته مطرح شده و نام نحوی‌نژاد معاون فعلی امور توانبخشی بهزیستی کشور به عنوان یکی از گزینه‌ها مطرح می‌شود.
به گزارش  اقتصاد روز به نقل ازتسنیم، با حضور محمد شریعمتداری وزیر جدید تعاون،کار و رفاه اجتماعی پیش بینی می‌شد که تغییراتی در بدنه این معاونت و سازمان‌های زیر مجموعه این وزارتخانه شکل بگیرد و بر همین اساس وی در همین گام اقدام به انتصاب انوشیروان محسنی بندپی به عنوان سرپرست تامین اجتماعی کرد.
پس از جابه‌جایی محسنی بندپی و رفتن وی از سازمان بهزیستی اخباری مبنی بر جانشین وی و انتخاب رئیس جدید سازمان بهزستی کشور مطرح می‌شود که البته در هفته‌های گذشته اخباری مبنی بر حضور شهیندخت مولاوردی معاون رئیس‌جمهور مطرح بود اما این خبر با واکنش‌های بسیاری روبه‌رو بود چرا که کارشناسان حوزه رفاهی، مولاوردی را شخصی سیاسی می‌دانستند و در واقع حضور وی در یک سازمان اجتماعی تعجب برانگیز بود که البته در روزهای گذشته مشخص شد این خبر صحت نداشته است.
اما در روزهای گذشته خبری نیز مبنی بر انتخاب یکی از نیروهای داخلی سازمان بهزیستی کشور به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور مطرح شده است، حسین نحوی‌نژاد معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور هم اکنون یکی از گزینه‌های ریاست سازمان بهزیستی کشور مطرح شده است.
نحوی‌نژاد در سال‌های گذشته در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه سالمندان، مدیرکل بهزیستی استان و حوزه‌های مختلف توانبخشی مسئولیت داشته است.

 

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن