اقتصادیبانک و بیمه

نشان عالی مدیر سال۱۳۹۶ به مدیرعامل بانک پارسیان اعطا شد

نشان‌عالی مدیر سال، در سومین اجلاس سراسری مدیران نمونه و موفق کشور که در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ و در محل مرکز همایش‌های وزارت کشور برگزار شد، به کورش پرویزیان مدیر عامل بانک پارسیان اعطا شد.

به گزارش اقتصاد روز به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، در این گردهمایی افشین کریمی، معاون طرح و برنامه، مریم وحیدنیا سرپرست روابط عمومی از بانک پارسیان و همچنین مسئولان دستگاه‌های اجرایی، اعضای هیات مدیره انجمن مدیریت اجرایی کشور، روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها،  استادان دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی، مدیران ارشد و کارشناسان سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی و همچنین علی دایی، چهره ماندگار ملی در عرصه ورزش و صنعت حضورداشتند؛ لوح و نشان عالی کوروش پرویزیان به عنوان مدیر موفق سال ۹۶  را مریم وحیدنیا، سرپرست روابط عمومی بانک پارسیان به نمایندگی دریافت کرد.

شایان ذکر است؛ مهمترین دستاوردهای این اجلاس، عضویت حقوقی بانک پارسیان و عضویت حقیقی مدیرعامل  این بانک در انجمن مدیریت اجرایی ایران است.

گفتنی است سخنرانی مسئولان و مقامات عالی کشور در حوزه مدیریت اسلامی، ارایه آخرین روش‌های نوین مدیریتی در حوزه اقتصاد مقاومتی و نشست‌های تخصصی و آموزشی از دیگر برنامه‌های این اجلاس بود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن