اقتصادیبانک و بیمه

تمدید مهلت جشنواره «تیم ملی ۹۰ نفره» برای حضور در جام جهانی روسیه

بانک ملی ایران مهلت شرکت در جشنواره «تیم ملی ۹۰ نفره» برای حضور در جام جهانی روسیه راتا ششم اردیبهشت ماه تمدید کرد.

به گزارش اقتصاد روز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، با تمدید مهلت جشنواره «تیم ملی ۹۰ نفره» بانک علاقه مندان به همراهی تیم ملی کشور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می توانند شانس خود را امتحان کنند تا یکی از ۴۵ برنده خوش شانس اعزامی به روسیه با یک همراه باشند.

افراد می توانند برای شرکت در این جشنواره از چهار روش پیام رسان بله، سامانه بام، حساب های قرض الحسنه پس انداز و ثبت شعار روی پیراهن تیم ملی برای کسب امتیاز استفاده کنند. در روش نخست و کسب امتیاز از پیام رسان بله، افراد می توانند این اپلیکیشن را از بازار و یا اپ استور دانلود و ضمن نصب، از قسمت دعوتنامه کد معرف اختصاصی خود را دریافت و  به دوستان ارسال کنند تا با نصب بله، معرفی آن به حداقل یک نفر و انجام حداقل یک عملیات بانکی در طول زمان جشنواره، در لیست قرعه کشی جام جهانی قرار گیرند.

کسانی هم که این پیام رسان را پیش از جشنواره نصب کرده اند، برای کسب امتیاز حداقلی شرکت در جشنواره «تیم ملی ۹۰ نفره» باید آن را به دو نفر از دوستان خود معرفی کنند و در ازای هر یک نصب این پیام رسان نیز یک امتیاز بیشتر در جشنواره دریافت خواهند کرد.

سامانه بام، دیگر روش شرکت در جشنواره «تیم ملی ۹۰ نفره» بانک ملی ایران است و علاقه مندان به همراهی تیم ملی فوتبال کشور در جام جهانی ۲۰۱۸ می توانند با عضویت و دعوت حداقل یک نفر در جشنواره شرکت نمایند.

در عین حال افراد می توانند در بخش امتیاز جشنواره کلیک کرده و ضمن کپی کردن لینک اختصاصی خود، آن را به دوستانشان ارسال کنند تا به ازای هر نصب بام از طریق این لینک، یک امتیاز بیشتر در جشنواره بگیرند.

همچنین افراد می توانند برای کسب امتیاز و افزایش آن در جشنواره، کد ملی خود را به عنوان کد معرف در اختیار دوستان برای نصب سامانه بام قرار دهند. کسانی هم که قبل از این جشنواره از سامانه بام استفاده کرده اند، برای کسب شرایط شرکت در این جشنواره باید این سامانه را به دو نفر معرفی کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن