اقتصاد مقاومتیاقتصادی

مدرسه‌ی ۶ کلاسه‌ی برکت شهید لنگری‌زاده افتتاح شد

در جریان سفر رییس ستاد اجرایی فرمام حضرت امام (ره) به استان کرمان، مدرسه‌ی ۶ کلاسه‌ی برکت شهید لنگری‌زاده در حاشیه‌ی شهر کرمان و منطقه‌ی شهر صنعتی افتتاح شد.

در این مراسم که دکتر محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، دکتر محمدجواد فدایی سرپرست استانداری کرمان و دکتر محمدمهدی زاهدی نماینده‌ی مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند، مدرسه‌ی ۶ کلاسه‌ی برکت شهید غلامرضا لنگری‌زاده از شهدای مدافع حرم که توسط بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) احداث شده، افتتاح و به بهره‌برداری رسید. دکتر مخبر در جریان افتتاح مدرسه‌ی برکت شهید لنگری‌زاده از همسر و دختر این شهید مدافع حرم قدردانی کرد.

در این مراسم، نماینده‌ی مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی ضمن تشکر از اقدامات محرومیت‌زدایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان کرمان، از رییس ستاد اجرایی برای رفع برخی از این معضلات تقاضای کمک کرد که با پاسخ مساعد دکتر مخبر مواجه شد.

دکتر زاهدی با بیان این‌که بنیاد برکت تا به امروز در مجموع احداث ۴۵ مدرسه را در استان کرمان در دست اقدام دارد، اظهار داشت: از این تعداد، ۳۱ مدرسه با ۱۶۲ کلاس درس و ۱۱۵۱۶ مترمربع زیربنا به بهره‌برداری رسیده و عملیات ساخت ۱۴ مدرسه‌ی دیگر برکت را با ۱۰۲ کلاس و ۹۴۳۰ مترمربع زیربنا در دست اجرا دارد.

گفتنی است، مدرسه‌ی ۶ کلاسه‌ی شهید لنگری‌زاده با اعتبار ۱۱میلیارد ریال در مقطع ابتدایی دخترانه و پسرانه توسط بنیاد برکت در منطقه‌ی محروم  صنعتی در حاشیه‌ی شهر کرمان ساخته شده است.

هم‌چنین دکتر مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به اتفاق هیأت همراه با خانواده‌ی معظم شهیدان غلام‌عباس و اصغر محمدی از شهدای گران‌قدر شهر کرمان دیدار کردند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن