اقتصادیبانک و بیمه

هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده

مراسم قرعه‌کشی هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»، با حضور مدیران اداره کنترل داخلی و بازرسی و تعدادی از روسای شعب، در ساختمان مرکزی بانک آینده برگزار شد.

به گزارش اقتصاد روز به نقل از روابط عمومی بانک آینده، در این مراسم برندگان خوش ­شانس یک آرزوی ۳ میلیارد ریالی، ۵ آرزوی ۲۰۰ میلیون ریالی، ۲۰ آرزوی ۵۰ میلیون ریالی، ۵۰ آرزوی ۱۰ میلیون ریالی، ۳۰۰ آرزوی ۵ میلیون ریالی و ۱۶۰۰ جایزه ۵ میلیون ریالی اختصاصی شعب، مشخص شدند.

این طرح طی بازه ‌زمانی ۱۰ آبان‌ماه تا ۲۲ بهمن­ ماه سال ۱۳۹۶ و به ­­منظور گسترش فرهنگ بهره­­ برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد ارزش‌ افزوده برای هم­­وطنان گرامی، از سوی بانک آینده به‌ مرحله اجرا در آمد. بر اساس این طرح، تمامی مشتریان حقیقی که دارای حداقل یک حساب در این بانک بوده یا نسبت به افتتاح حساب اقدام کردند؛ بر اساس نوع حساب و با استفاده از درگاه‌­های الکترونیکی و انجام تراکنش‌های غیرحضوری و نیز شرکت در ۶ طرح تشویقی برگزار شده، اقدام به کسب امتیاز می‌کردند.

از جمله اقدامات انجام شده که این طرح را از طرح‌­های گذشته متمایز می­‌کرد؛ مشارکت مشتریان گرامی در نظرسنجی آرزوها بود. مشتریان گرامی آرزوی خود را طی نظرسنجی و از طریق سامانه‌­های ارتباطی باشگاه مشتریان انتخاب کردند.

بانک آینده به پاس وفاداری مشتریان گرامی، برای نخستین بار در هفتمین دوره از باشگاه مشتریان، بیش از ۲۰۰۰ (دوهزار) جایزه به ارزش ۱۵ (پانزده) میلیارد ریال اختصاص داد. هم­چنین در این طرح برای نخستین بار قرعه­ کشی مجزایی میان مشتریان شعب برگزار شد.

مشتریان می‌­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اسامی برندگان به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به نشانی: ba.efarda.ir مراجعه کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن